Nowa strona internetowa Towarzystwa Przyjaciół Ucznia „Horyzont” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierakowicach pojawiła się w sieci. Pora dostosować się do obecnych standardów panujących w sieci.

Co z poprzednią stroną?

Poprzednia wersja strony nadal jest dostępna pod adresem: tpu.sp2.sierakowice.pl, ponieważ znajdują się tam wpisy, które na tamten czas były aktualne. Strona pozostanie statyczna i będzie służyła jako archiwum.

Co nowego będzie na nowej stronie?

Przede wszystkim stawiamy na nowoczesny i responsywny układ graficzny, dzięki któremu strona będzie dostępna na każdym urządzeniu. Ponadto na bieżąco będziemy informować o aktualnych sprawach związanych z realizowanymi przez nas zadaniami. Nowa wersja pozwala także w czytelny sposób przedstawić projekty, które już się odbyły, a nie było ich mało przez ostatnie 9 lat. Wreszcie strona jest dostosowana pod względem formalnym do obecnych wymogów prawnych. Zawiera bowiem takie elementy jak Biuletyn Informacji Publicznej, deklarację dostępności, politykę prywatności (RODO) oraz politykę cookies (ciasteczka).

Zapraszamy więc do korzystania z naszej strony. Wdzięczni będziemy także za wszelkie uwagi dotyczące jej funkcjonowania, jej wyglądu i ewentualnych niedociągnięć. Wszystko postaramy się polepszyć w możliwie najkrótszym czasie.